Social.Abarkouhiau.ac.ir - تالار گفتمان علمي دانشگاهي

تالار گفتمان علمي دانشگاهي

تالار گفتمان علمي دانشگاهي واحد ابرکوه یک تالار گفتمان علمي قدرتمند ِ مبتنی بر وب است که کاربران آن می‌توانند یک ارسال با طول بیشتر از 1000کاراکتر بهمراه تصویر، ویدئو، لینک و فایل داشته و با دنبال کردن کاربران، افکار و نظرات خود را با سایرین به اشتراک بگذارند. گروه‌ها، کارمندان، همکاران و انجمن‌ها با ایجاد یک تالار گفتمان اختصاصی قادر به ارتباط با یکدیگر بوده و به کمک تکنولوژی آر‌اِس‌اِس می‌توانند تازه ترین‌های سایت را پیگیری نمایند. اين تالار گفتمان علمي توسط هر وسیله‌ی متصل به اینترنت از جمله تلفن همراه دنبال‌پذیر است!

هم اکنون درخواست عضویت خود را ارسال نمایید!

تبلیغات


Lan Jett
Lan Jett
http://www.ibtviaggi.com/japan/iPad08.html
دیدگاه · 1392/06/3 - 12:40 ·
احمد راجی
احمد راجی
می دانستید چرا ايرانيان از ديرباز پشت سر مسافر آب بر زمین می ریزند؟
احمد راجی
احمد راجی
این سایت غزلی رو که انتخاب میکنید برای شما با صدا و موسیقی می خواند و همچنین تعبیر شعر نیز در زیر متن اصلی آورده شده امیدوارم شما هم لذت ببرید [لینک]
دیدگاه · 1392/05/28 - 11:22 ·
احمد راجی
احمد راجی
خيلي مهم - ليپتوسپيروسيس [فایل]
دیدگاه · 1392/05/28 - 10:56 ·
احمد راجی
reza.jpg احمد راجی
من ندیدم که کریمی به کرم فکر کند /به چه مقدار به زائر بدهم فکر کند/ از شما خواستن عشق است ضرر خواهد کرد /هر که در وقت گدایی به رقم فکر کند /بهتر این است که زائر اگر آمد به حرم/ دو قدم عشق بورزد ، سه قدم فکر کند/ به کف صحن ، به گنبد، به غم گوهرشاد/ زیر این قبه به هستی ، به عدم فکر کند/ به دو گلدسته دو تا ساق به دوش گنبد /به رواقی که شده پیش تو خم فکر کند/ به چرا سال گذشته دو سه بار و امسال- فقط این بار؟؟!!به این قسمت کم فکر کند /به خودش...نه به کسانی که به یادش آمد/ چون که در آینه کاری حرم فکر کند /موقع دست به سینه شدن و عرض سلام /کربلایی شده هرکس به عَلَم فکر کند/ چون که از باب جواد تو کسی داخل شد /خنده داراست که دیگر به قَسَم فکر کند /دیر وقتی ست که تا در حرمت دَم بدهد /جای دَم حضرت عیسی به دو دَم فكر کند/ بهترین نوع زیارت شده اینکه امشب-/ هم کسی گریه کند پيش تو ، هم فکر کند
دیدگاه · 1392/05/28 - 10:44 ·
احمد راجی
chin.JPG احمد راجی
شعری در وصف جنس های چینی
ஜ۩۞۩ஜاحمد مولودی ஜ۩۞۩ஜ
512px-Femen_Logo.svg.png ஜ۩۞۩ஜاحمد مولودی ஜ۩۞۩ஜ
اوج بی بند وباری !FEMEN (Ukrainian: is a feminist Ukrainian protest group based in Kyiv and Paris, founded in 2008.
احمد راجی
ghods.jpg احمد راجی
شاید اگر در کشوری هم چون فرانسه می زیست نشان شوالیه لیاقت را دریافت می کرد یا در ژاپن اگر بودی نشان امپراطوری را. اما در ایرانِ قحطی زده از قانون و نظم و درایت،فارغ از رنگها و سیاستها ؛ بالاترین نشان لیاقت را از لبخند کودکان معصومی دریافت نمود که او را ناجی سلامتی خود ...می دانند.از دعای خیر هزاران مادری که به همت بلند و تلاش والای او کودکانشان جانی دوباره یافتند...
احمد راجی
jjjjj.jpg احمد راجی
اي كاش بر لحظه اي به گذشته بر مي گشتيم....نه براي دوباره ديدن انسانها،بلكه براي بستن حساب هاييكه بي حساب و كتاب روي آنها باز كرديم.
دیدگاه · 1392/05/27 - 11:57 ·
ஜ۩۞۩ஜاحمد مولودی ஜ۩۞۩ஜ
Z ஜ۩۞۩ஜاحمد مولودی ஜ۩۞۩ஜ
دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران در حکمی علی اکبر صالحی را به ریاست سازمان انرژی اتمی ایران منصوب کرد. علی اکبر صالحی، آخرین وزیر امور خارجه احمدی نژاد جانشین فریدون عباسی دوانی می شود. آقای عباسی دوانی از جان به دربردگان سلسله ترورهای معروف به ترور دانشمندان اتمی ایران است. پس از نجات یافتن از سوءقصد، محمود احمدی نژاد در سال ۱۳۸۹ به نشانه قدردانی او را به معاونت خود و ریاست این سازمان، به جای علی اکبر صالحی، منصوب کرد. عباسی دوانی پیش از آن ریاست دانشکده فیزیک دانشگاه امام صادق، وابسته به سپاه پاسداران، را برعهده داشت. در قطعنامه ۱۷۴۷ شورای امنیت، فریدون عباسی دوانی به عنوان «دانشمند ارشد وزارت دفاع و مرتبط با موسسه فیزیک کاربردی ایران» مشمول تحریم قرار گرفته است.
ஜ۩۞۩ஜاحمد مولودی ஜ۩۞۩ஜ
ஜ۩۞۩ஜاحمد مولودی ஜ۩۞۩ஜ
هشتم شوال المكرم به عنوان روز بقيع، روز عزا و مصيبت ...
مریم حیدری
مریم حیدری
معجزهای برای از بین بردن خال: روش های مختلفی برای از بین بردن خال ها وجود دارد . برخی از این روش ها خیلی پر هزینه و دردناک است اما روش های خانگی بدون درد و هزینه نیز وجود دارد و شما باید با توجه به شدت مشکلتان و مدت زمانی که برای حل این مشکل زمان دارید ، یکی از این روش ها را انتخاب کنید.
ஜ۩۞۩ஜاحمد مولودی ஜ۩۞۩ஜ
siL1SZ_494.jpg ஜ۩۞۩ஜاحمد مولودی ஜ۩۞۩ஜ
سم الله الرحمن الرحیم... من دست خالی آمدم ، دست من و دامان تو
ஜ۩۞۩ஜاحمد مولودی ஜ۩۞۩ஜ
ஜ۩۞۩ஜاحمد مولودی ஜ۩۞۩ஜ
{-35-}خدا حافظ ماه آرزوها....{-35-} پیشوای چهارم شیعیان امام زین‏ العابدین (ع) چه تعبیر زیبایی دارد وقتی می گوید: «السَّلَامُ عَلَیْکَ مِنْ شَهْرٍ قَرُبَتْ فِیهِ الْآمَالُ وَ نُشِرَتْ فِیهِ الْأَعْمَالُ» خداحافظ ای ماهی که آرزوهایمان در تو نزدیک شد.
دیدگاه · 1392/05/18 - 00:28 ·
ஜ۩۞۩ஜاحمد مولودی ஜ۩۞۩ஜ
siLQxp_388.jpg ஜ۩۞۩ஜاحمد مولودی ஜ۩۞۩ஜ
فزت ورب الکعبه ات بوی شوق میداد...
دیدگاه · 1392/05/8 - 05:09 ·
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

ورود

نام کاربری: رمز عبور:
نسخه‌ی موبایل ببینید » http://www.abarkouhiau.ac.ir/social/m

عید سعید فطر مبارک

کاربران فعال

گروه‌های فعال


Social.Abarkouhiau.ac.ir · قدرت گرفته توسط شِیرترانیکس فارسی